VeikaliVIRŠI-A
Darba laiki
Vienmēr atvērts
Pirkuma atmaksas pakalpojumi/preces
4 centu atlaide degvielai un atlaide ātrajām uzkodām, kafijas dzērieniem - 10%;
Šobrīd atlaide darbojas TIKAI Liepājas DUS
Uzņēmums
AS VIRŠI-A ( Reģ. nr. 40003242737 )
Adreses
1. Zemnieku iela 24, Liepāja, Latvia, LV-3401
Tālrunis
+371 63451440
Pakalpojumu apraksts
AS VIRŠI-A ir lielākais pašmāju degvielas tirgotājs, kura tīkls, ar vairāk kā piecdesmit degvielas uzpildes stacijām (DUS), pārklāj visu Latviju. Kopā ar mūsu klientiem esam kopš 1995. gada, un šo gadu laikā esam kļuvuši par vienu no Latvijā pieredzes bagātākajiem uzņēmumiem nozarē. 
Savā darbā vadāmies pēc viena principa – klientiem nodrošinām augstākās kvalitātes degvielas produktus un labāko servisu. Mums ir svarīgi, lai klienti uz mums var paļauties. Tieši tāpēc ar lepnumu sakām, ka esam vietējais uzņēmums, kā arī mērķtiecīgi turpinām attīstīties, lai AS VIRŠI-A degvielas uzpildes staciju skaits pieaugtu.  AS VIRŠI-A degvielas uzpildes stacijas ir tur, kur citu nav. 
Savā komandā apvienojam profesionālus un aizrautīgus cilvēkus. Katram no mums ir jaunas idejas, kā paplašināt piedāvāto servisa klāstu. Pateicoties vienotam redzējumam, VIRŠI-A klientiem degvielas uzpildes stacijas ir kas vairāk par vienkāršu DUS. Mēs vēlamies, lai klienti VIRŠI-A degvielas uzpildes stacijas uztver kā “savējo pieturas”, kurās uzpildīt degvielu, ieturēt gardu kafijas pauzi un atpūsties no gara ceļa mērošanas.