VeikaliMetropole - Restorāns, bārs, viesnīca
Darba laiki
Nenormēts darba laiks
Pirkuma atmaksas pakalpojumi/preces
Viesnīca, restorāns un citi pakalpojumi - 10%;
Uzņēmums
Courland Village, SIA ( Reģ. nr. 41203023026 )
Adreses
1. Baznīcas iela 11, Kuldīga, Latvia, LV-3301
Tālrunis
63350588
Pakalpojumu apraksts
Pašā Kuldīgas vecpilsētas centrā atradīsiet jauku viesnīcu, restorānu un bāru „Kuldīgas Metropole”. Šī ēka kalpo kā viesnīca – restorāns jau kopš 1910. gada. Tā pilnībā rekonstruēta 2006. gadā, saglabājot savu senatnīgo fasādi.
„Kuldīgas Metropole” ir atkal atdzimusi, lai kļūtu par modernāko un prestižāko viesnīcu – restorānu pilsētā. Mēs atrodamies tikai dažu soļu attālumā no visa ko pilsēta var piedāvāt. Pagalmā ir Alekšupīte, kas vijoties cauri vecpilsētai veido neatkārtojamu seno pilsētvidi, kuru dēvē par Latvijas Venēciju. Dažu minūšu gājiena attālumā ir senais, unikālais tilts pār Ventu, no kura atklājas brīnišķīgs skats uz Ventas rumbu – platāko ūdenskritumu Eiropā – 240 m. Senās vēsturiskās mājas ar sarkaniem dakstiņu jumtiem un šaurās, romantiskās ieliņas. Ja jūs vēlaties vēl ko uzzināt par mūsu burvīgo pilsētu, te pat netālu ir Tūrisma informācijas centrs, kur noteikti smelsieties idejas savām pastaigām.
Viesnīca „Kuldīgas Metropole” piedāvā 14 labiekārtotus numurus, kas ieturēti klasiskā stilā – 6 vienstāvu, 7 divstāvu (ar vītņukāpnēm) un LUX numuru.
Pa logu no divstāvu numuriem paveras skats uz aizņemtāko gājēju ielu Kuldīgā, bet ja jūs vēlaties klusāku atmosfēru, tad piedāvājam numurus ar skatu uz Alekšupīti, kas ar savu maigo un kluso tecējumu liek aizmirst ikdienas steigu.