1. Kas ir Bigpocket?

  Bigpocket ir pircēju klubs, kuram var pievienoties ikviens. Pievienojies Bigpocket un atgriez naudu par katru savu pirkumu!

 2. Ko iegūst Bigpocket lietotājs?

  Īpašus iepirkšanās nosacījumus un iespēju uzkrāt naudu no saviem pirkumiem. Uzkrāto naudu (sākot no 10 EUR) iespējams pārskaitīt uz savu bankas kontu.

 3. Kā darbojas pirkuma atmaksa?

  Ja Tu esi Bigpocket lietotājs, Tu saņem līdz pat 70% pirkuma atmaksu no katra pirkuma, kas veikts pie sadarbības partneriem. Par katru pirkumu saņem pirkuma punktus: 1 punkta vērtība = 1eur. Pirkuma punkti uzkrājas Tavā personīgajā virtuālajā kontā. Kad esi sakrājis punktus vismaz €10 vērtībā, vari pieprasīt šo summu pārskaitīt uz savu privāto bankas kontu vai Paypal. Soli pa solim: Veic pirkumu pie mūsu sadarbības partnera. Parādi pie kases savu Bigpocket karti vai Bigpocket ID kodu (var izmantot arī mobilo aplikāciju). Saņem pirkuma atmaksu! Pieprasi izmaksu.

 4. Kā es varu kļūt par Bigpocket lietotāju?

  Tas ir vienkārši! Reģistrējies www.bigpocket.lv mājas lapā, izmantojot savu e-pastu. Tev atliek korekti aizpildīt sava profila anketu un Tu esi Bigpocket kluba biedrs! Otrs variants: Tavs draugs Tevi piereģistrē caur savu iekšējo kontu.

 5. Vai ir ierobežojumi, lai kļūtu par Bigpocket lietotāju?

  Ierobežojumu nav! Izņēmums - ja neesi sasniedzis 18 gadu vecumu, mums nav tiesību apmainīt Tavus pirkuma punktus pret naudu. Tev būs nepieciešama vecāku rakstiska atļauja, kura vecākiem jānosūta uz info@bigpocket.eu

 6. Kur es varu saņemt Bigpocket kluba plastikāta karti?

  Bigpocket karti Tu vari pasūtīt sava profila sadaļā - mana karte. To ir iespējams piegādāt ar pasta starpniecību vai nāc tai pakaļ uz mūsu ofisu personīgi.

 7. Vai par reģistrēšanos www.bigpocket.lv ir jāmaksā?

  Nē! Reģistrācija ir bezmaksas.

 8. Vai varu iepirkties bez Bigpocket kartes?

  Jā! Tu vari iegaumēt savu numuru un turpmāk to nosaukt pie kases! Varat arī izmantot mobilo aplikāciju Bigpocket, tas ir ļoti ērti! Izņēmums ir vietas, kur skenē svītrkodu – tur gan būs nepieciešama plastikāta kartiņa!

 9. Cik ilgā laikā es saņemu savu pirkuma atmaksu?

  Jā! Tu vari iegaumēt savu numuru un turpmāk to nosaukt pie kases! Varat arī izmantot mobilo aplikāciju Bigpocket, tas ir ļoti ērti! Izņēmums ir vietas, kur skenē svītrkodu – tur gan būs nepieciešama plastikāta kartiņa!

 10. Ko es varu iesākt ar uzkrāto Bigpocket naudu?

  Uzkrāto naudu Tu vari izmantot visiem Bigpocket.eu pakalpojumiem, Vai arī pieprasīt izmaksu uz savu bankas kontu vai Paypal kontu.

 11. Kur var redzēt, kādu atlaidi es iegūstu?

  Sadaļā “Uzņēmumi” – pie katra sadarbības partnera profila ir norādīts atgrieztās naudas % visam preču klāstam vai atsevišķiem pakalpojumiem/precēm.

 12. Kā uzaicināt draugus?

  Uzaicināt draugu Tu vari sadaļā –“Mani draugi”. Tikko piereģistrējoties tiek piešķirti 3 bezmaksas ielūgumi. Lai iegūtu papildus ielūgumus draugu aicināšanai, Tev jāiepērkas! Katrs pirkums atnes vienu papildus ielūgumu.

 13. Ko es iegūstu, ja uzaicinu draugu?

  Tu saņemat prēmijas! Ja Tavs draugs veic pirkumu pie sadarbības partneriem, mēs Tev par to ieskaitīsim papildus atlīdzību – līdz pat 1% no pirkuma vērtības!

 14. Kas ir "Bronze" statuss un kā es to varu iegūt?

  "Bronze" ir standarta statuss ikvienam reģistrētam lietotājam. Piereģistrējoties, statuss tiek piešķirts automātiski.

 15. Kas ir "Silver" "Gold" "Vip" statusi un ko viņi dod?

  Šie statusi sniedz papildus privilēģijas Bigpocket lietošanā - īpašas atlaides un daudz ko citu! Par to, ko vari iegūt, sīkāk var uzzināt, apmeklējot vienu no mūsu prezentācijām. Par tuvāko prezentāciju var uzzināt, rakstot mums uz info@bigpocket.eu vai rakstot mums https://www.facebook.com/bigpocketeu.

 16. Vai Bigpocket sniedz vēl kādas papildus iespējas?

  Jā! Bigpocket piedāvā dažādus veidus, kā nopelnīt! Par šīm iespējām mēs stāstām mūsu prezentācijās, kuras notiek katru nedēļu dažādās Latvijas pilsētās! Piesakies, sūtot e-pastu uz info@bigpocket.eu un mēs informēsim, kad notiks seminārs Jūsu pilsētā!